Jeśli chociaż jedno z poniższych stwierdzeń pasuje do Ciebie, to służba w Buddy’s Watch jest tym czego potrzebujesz!

*lubisz poznawać nowych ludzi;
*ciekawią Cię inne kultury;
*chcesz podszkolić swoje umiejętności językowe;
*interesują Cię wydarzenia studenckie w Krakowie i chcesz brać w nich czynny udział;
*byłeś na wymianie i cierpisz na #PostErasmusDepression

BUDDY jest projektem mającym na celu wsparcie studentów Erasmus przyjeżdżających na Politechnikę Krakowską na okres drugiego semestru roku akademickiego 2017/2018. Wsparcie to dotyczy podstawowych kwestii, takich jak odbiór z lotniska/dworca, oprowadzenie po mieście i uczelni, a także pomoc w zakwaterowaniu.
Służba w Buddy’s Watch to nie tylko obowiązek i chwalebny zaszczyt, to również szansa na międzynarodowe przyjaźnie trwające latami. Przynależność do naszego zakonu Czarnych Braci jest połączeniem przyjemnego z pożytecznym!

Nie zamartwiaj się, że nie posiadasz wystarczającej wiedzy, by godnie pełnić swoją wartę! Po zakończeniu rekrutacji, my - wasi Lordowie Dowódcy *ekhm* w tym wypadku Damy Dowodzące ;)
poprowadzimy spotkanie informacyjne podczas, którego dowiesz się na czym będą polegać Twoje obowiązki w Straży, a także będziesz miał/a okazję zadać nam najbardziej nurtujące Cię pytania.

Pamiętaj także, że w każdej chwili możesz posłać do nas czarną wronę na adres: buddy.pk@esn.pl

W tym momencie jedyne co musisz zrobić by wyrazić swoją chęć przyłączenia się do Buddy’s Watch to wypełnić formatkę:
https://goo.gl/vpfDtN
i poczekać na czarną wronę, której możesz spodziewać się pod koniec grudnia. Nie zastanawiaj się dłużej, bo ERASMUS STUDENTS ARE COMING… A my czekamy na Twoje wsparcie!