Hi5!

>>ENGLSH VERSION BELOW<<

Wtorki w Shakersie zawsze na 5!

Piątka to liczba poszukiwaczy dobrych i niezapomnianych wrażeń, odkrywców i ludzi z wielką energią do życia! My w Shakers również mamy wielki apetyt na dobrze spędzony czas, wśród świetnych ludzi i najlepszej muzyce. Aby początek tygodnia był bardziej znośny obowiązują promocje:

- piwo 5 zł
- shot wódki 5 zł
- ballantines 5 zł
- każdy soft 5zł
- wiśniówka 5zł

Dodatkowo każda z Pań, która doda się do listy gości na http://where2b.org/, otrzyma aż pięć darmowych drinków i oczywiście darmowe wejście do Shakers!
Również raz w miesiace dajemy WAM możliwość wygrania 5 butelek vodki, szczegółowe informacje w wydarzeniu na FB SHAKERSA https://www.facebook.com/ShakersKrakow

Przybywajcie i korzystając z darmowych promocji, przybijcie "PIĄTKĘ’ naszemu barmanowi i cieszcie się szaloną imprezą do 5 rano!

Rezerwacja dla minimum 5 osób - FREE.
Zarezerwuj stolik telefonicznie 660-114-034 lub mailowo shakers@shakers.com.pl

________________________________________________

Hi 5!
Tuesdays with Shakers are always great!

Five is the number of people looking for good and unforgettable empires, discovering the world and having energy to live. Shakers, AWF and ESN Politechnika Krakowska would like to spend great time, meet cool people and with amazig music. To make the beginning of week better, we prepared stunning discounts for the whole night:

-beer 5 zł
-shot of vodka 5 zł
-Ballantines 5 zł
-every soft 5 zł
-Cherry Vodka 5 zł

>>>FREE ENTRANCE WITH ESN CARD!<<<

High five the bartender, use the discounts for the whole night and party till 5 am!